KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10637405
nr 1063 7405
Kopparstick
6 st, Handkolorerade, J W Palmstruch, 'Svensk botanik', 1800-talets första hälft, ca 19x12
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:02:02
15/10 07:06:42
1.000 kr
17/10 18:09:19
17 okt